Kategorie:Studijní materiály

Z Medik.cz - portálu pro mediky

Zde by se s postupem času měly hromadit materiály, které vám nějak mohou pomoci během studia, z kterých se můžete něco naučit, něco si zopakovat etc. Ať už třeba vypracované otázky k některým zkouškám, různé poznámky, přehledy, tabulky... Pokud sami máte něco, o čem si myslíže, že by ostatním studentům mohlo být užitečné, neváhejte a přispějte k rozvoji těchto stránek i vy. :-)

Věci, které zde naleznete mohou být nedodělané, neúplné a nebo dokonce i chybné - prostě bez záruky. :-) Pokud na něco takového narazíte a budete s tím chtít něco dělat, nic vám nebrání informace opravovat a doplňovat...

Studijní materiály budou členěny podle oborů, do kterých nejvíce zapadají, i když některá témata se mohou prolínat do více kategorií. Liší se i členění předmětů na jednotlivých fakultách. Zde můžete nalézt abecední seznamy všech kategorií i všech studijních materiálů. Postupně bych rád doplnil seznamy předmětů i podle ročníků na jednotlivých fakultách, případně vymyslel nějaké další dělení. Také se můžete podívat na otázky ke zkouškám. Hodit by se vám mohl i postupně se rozšiřující seznam zkratek.


(200 předchozí) (200 následující)

Podkategorie

Počet podkategorií v této kategorii: 26

A

B

C

D

E

F

G

G pokr.

H

I

K

M

N

O

O pokr.

P

S

U

V

Články v kategorii "Studijní materiály"

Počet článků v této kategorii: 174

A

B

C

D

E

F

G

H

I

K

L

M

M pokr.

N

O

O pokr.

P

R

S

T

V

Personal tools