Hlavní strana

Z Medik.cz - portálu pro mediky

Vítejte na wiki.medik.cz!

Stránky wiki.medik.cz vznikají ve volné návaznosti na projekt Medik.cz (http://www.medik.cz) (dřívější Medical Underground). Cílem je shromažďovat všechny užitečné informace pro studenty medicíny a příbuzných oborů. K tomu má napomoci i formát tohoto webu - wiki. Všem studentům (a nejen jim) je tak umožněno přispívat k rozvoji stránek a jejich vylepšování.

Aktuálně

Pro aktuální dění sledujte spíše stránky www.medik.cz. Zde naleznete spíše informace o změnách jen tady na wiki. A některé z nich už dávno nejsou novinky. :-)


Přidána sekce Onkologie.


Nedávno byly přidány některé vypracované otázky ze soudního a očního lékařství, ORL a patologie.


Máte nějaké otázky, na které jste nikde nenašli odpověď? Podívejte se na stránku FAQ (Frequently Asked Questions). Není toho na ní možná zatím moc, ale můžete přímo do stránky psát další otázky a někdo jiný k nim pak třeba dopíše odpovědi.


Rádi byste věděli, jak nějak přispět k rozvoji těchto stránek? Podívejte se na novou stránku Čím můžete přispět...


Odpovědi na některé otázky můžete také nalézt na diskusním fóru (http://www.medik.cz/medik/diskuse.php?action=ukazdiskusi&order=d&id=3) stránek Medik.cz (http://www.medik.cz/). Spousta otázek se zde objevila už mnohokrát, zkuste tedy zapátrat i trochu v historii. Pokud přesto odpovědi nenajdete, nebojte se zeptat.

Chcete si "popovídat" s dalšími mediky online? Zkuste navštívit chat na adrese chat.medik.cz.


Nevíte, jakou studijní literaturou se vybavit? Ve výběru by vám měla pomoci stránka Doporučená literatura. A pokud už se rozhodnete si nějaké knihy zakoupit, určitě nezapomeňte navštívit stránky knihy.medik.cz.

Obsah

Studijní materiály

Podle předmětů - Podle ročníků - Podle fakult

Anatomie - Biochemie - Genetika - Gynekologie a porodnictví - Histologie - Chirurgie - Infekční lékařství - Oftalmologie - Onkologie - Otorinolaryngologie - Patologie - Pediatrie - Soudní lékařství - Veřejné zdravotnictví - Vnitřní lékařství - Zobrazovací metody a další...

Zkratky - Zkouškové otázky - Testy


Studium

Ubytování - Doporučená literatura - Přijímací řízení


Různé

Často kladené otázky (FAQ) - Odkazy - Zábava

Reklama

Provoz těchto stránek také něco stojí. Pokud je chcete podpořit a sháníte nějakou učebnici či knihu, podívejte se na nabídku levných učebnic (http://knihy.medik.cz), ještě na tom třeba ušetříte. :-)


Stránky běží díky: Mediawiki (http://www.mediawiki.org/), PHP (http://php.net/), MySQL (http://www.mysql.com/), Apache (http://httpd.apache.org/), Debian GNU/Linux (http://www.debian.org/)
Aktuální počet všech článků: 326
(c) 2005-2006 MaT (http://mat.medik.cz/)

Personal tools