Odpovědnost a autorská práva

Z Medik.cz - portálu pro mediky

Vyloučení odpovědnosti

Ačkoliv je snaha, aby informace na těchto stránkách odpovídali nejnovějším vědeckým poznatkům, nemusí to nutně znamenat, že tomu tak skutečně je. :-) Navíc vzhledem k povaze wiki je možné, že některý z přispěvatelů sem zanese informace vyloženě špatné, nepravdivé či dokonce lživé.

Proto se provozovatel těchto stránek zříká odpovědnosti za správnost informací zde uvedených i za jakékoliv možné škody vzniknuvší v souvislosti s prohlížením těchto stránek nebo využíváním informací z nich získaných (tzn. například vyhození od zkoušky, sebevraždy, rozvody etc. :-).

Autorská práva

Umístěním čehokoliv na tyto stránky souhlasíte se zveřejněním dané věci pro teď i do budoucna. Pokud máte nějaké internetové stránky a něco zde umístěného se vám líbí, zkuste nejprve zvážit, zda-li by vám nestačilo na vaše stránky umístit odkaz sem (největší výhoda webu - hypertextové odkazy). Použití materiálů zde získaných na jiných webech bez vědomí a souhlasu provozovatele stránek jest zapovězeno (pokud pro přejmutí materiálů budete mít nějaký rozumný důvod, můžeme se nějak dohodnout).

Všechny materiály zde umístěné jsou zde uveřejněné v dobré vůli, s úmyslem pomoci dalším studentům v jejich vzdělávání (a případně pobavení, pokud se jedná o kategorii Zábava). Materiály byly často získány vypisováním z různých zdrojů, knih, časopisů a internetu, přepsáním poznámek z přednášek nebo z materiálů, obrdžených při výuce. Často také materiály zasílají další studenti. Není v silách provozovatele ověřit, že všechno to, co na stránkách je, neporušuje něčí autorská práva a vše, co další studenti posílají, je skutečně dílem daných studentů. Pokud jste zjistili, že na stránkách se nachází něco, čehož jste autorem a souhlas se zveřejněním na internetu nebo na zdejších stránkách jste nedali, kontaktuje provozovatele, abychom situaci nějak vyřešili (v nejhorším případě - tedy pro tyto stránky - odstranění daných informací ze stránek).

Personal tools